Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta’ya evlilik teklif etti

Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta’ya evlilik teklif etti

17 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Ferzan Özpetek’in yönettiği bir reklam sineması projesi için İtalya’da bulunan oyuncu Can Yaman’ın, ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

İtalyan magazin mecmuası Chi, çiftin bir yerde baş başa romantik anlar yaşarken çekilen fotoğraflarını yayınlayarak, sürpriz aşkı belgelemişti.

Yaman ve Leotta’dan sürpriz bir haber geldi. Ünlü oyuncu, dün sevgilisine evlenme teklifi etti. Yaman, bir uçağın gerisine taktırdığı “Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can.” yazılı İtalyanca kelamları Roma’da uçurttu. O anlar da toplumsal medyada paylaşıldı.

Diletta’nın Yaman’ın evlilik teklifine ne karşılık verdiği ise merak konusu oldu.

REKLAM MI YAPIYORLAR?

Can Yaman’ın evlilik teklifi toplumsal medyada büyük yankı uyandırdı. Çiftin bu kadar kısa müddette evlilik kararı alması ‘reklam mı yapıyorlar’ sorularını akıllara getirdi.

İtalya’da dizi muahedesi yapan Yaman’ın ülke çapında popülerliğini arttırmak için Diletta Leotta’la anlaştığı argüman edildi.

KISIM BAŞI 100 BİN EURO KAZANACAK

İtalya’nın önde gelen imal şirketlerinden biriyle anlaşan Yaman, ‘Sandokan’ isimli dizide rol alacak. Can Yaman, 10 kısım olarak tasarlanan dizide başrolde olacak.

31 yaşındaki güzel oyuncu, ‘Sandokan’ dizisinden kısım başına da 100 bin Euro yani yaklaşık 925 bin TL alacak.

ÇEKİMLER 2021 EKİM’DE BAŞLAYACAK

‘Sandokan’ dizisinin çekimleri 2021 yılının ekim ayında başlayacak. Öncesinde ünlü oyuncu, sıkı bir hazırlık kampına girecek. İtalyan halkının bir periyoda damga vuran ‘Sandokan’ karakteri böylelikle Can Yaman’la tekrar hayat bulacak.