Fatih Karagümrük – Fenerbahçe maçı sonrası: Fenerbahçe ezber bozdu!

Fatih Karagümrük – Fenerbahçe maçı sonrası: Fenerbahçe ezber bozdu!

14 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe haberi… Harika Lig’in 25. haftasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Fatih Karagümrük – Fenerbahçe müsabakası oynandı. Gayret 2-1 Fenerbahçe’nin üstünlüğüyle tamamlandı.

Tivibu Spor’da yayınlanan ‘Orta Nokta’ programında müellifimiz Erman Özgür, Fatih Karagümrük – Fenerbahçe maçını yorumladı.

Fenerbahçe’nin dönemin genelinde aldığı tenkitler üzerinden biraz ezber bozduğunu söyleyen Erman Özgür, “Maçlara berbat başlayan Fenerbahçe, Mesut Özil ve Sosa’nın birebir anda alanda oluşuyla pas trafiğini eline aldı. Maçın ikinci yarısında manzara bilakis döndü. Başakşehir maçının yorgunluğu var.” dedi.

Mesut Özil’in birinci 11’de başlayarak 80 dakika alanda kalmasıyla ilgili konuşan Erman Özgür, “Henüz 50-60 dakikalık performansı olmamasına karşın üzerinde ısrar edilip bu performansa ulaşmasını bekliyorlar. Pek de hakikat bir yaklaşım. Kendisine güçlenmesi konusunda sabretmek lazım” dedi.

Fatih Karagümrük – Fenerbahçe maçının birinci yarısıyla ikinci yarısı ortasında gece-gündüz kadar fark olduğunu söyleyen Erman Özgür, “Tamamen Karagümrük’ün denetiminde oynanan bir ikinci yarı. Daima aradı, golü buldu ve kaleci Altay’ı bir türlü geçemedi. Maçın adamı bence kaleci Altay.” dedi.