Fenerbahçe | Caner Erkin açıklaması: Kendi yanlışını görmeden…

Fenerbahçe | Caner Erkin açıklaması: Kendi yanlışını görmeden…

23 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe’nin Göztepe ile meskeninde oynadığı maç sonrası en çok konuşulan isimler ortasında Caner Erkin de vardı. Deneyimli oyuncunun oyundan alınırken Erol Bulut’a sert reaksiyon göstermesi gündem yarattı.

Fanatik Gazetesi müellifi Metin Tükenmez, Caner Erkin’in sert tutumunu ve Göztepe maçındaki performansını Fanatik TV’ye yorumladı.

Caner Erkin’in mesleğindeki dönüm noktalarından bahseden Metin Tükenmez, “Türk futbol ailesi Caner Erkin’e bedel verdi, onu göklere çıkardı. Gelin görün ki vakit içerisinde Caner Erkin, tepkisel davranışlarıyla ön plana çıktı. Göztepe ile oynanan maçta da Türkiye’nin en büyük kadrolarından biri olan Fenerbahçe’nin hocasını yansısıyla sıkıntı duruma düşürdü. Bu en başta bir atlete yakışacak bir durum değil.” dedi.

Fenerbahçe’nin Göztepe karşısında yediği golü tahlil eden Metin Tükenmez, “Halil Akbunar’ın taşıdığı top sonucunda Göztepe golü attı. O oyuncusu marke etmekle vazifeli olan isim Caner Erkin’di. Bu yanlışını görmeden protesto etmesi hiç yakışmadı.” dedi.