Fenerbahçe haberi | Erol Bulut’tan açıklama: Trabzonspor başlangıç olacak

Fenerbahçe haberi | Erol Bulut’tan açıklama: Trabzonspor başlangıç olacak

22 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe, Göztepe’ye ligin 26. haftasında 1-0 mağlup oldu. Müsabakanın akabinde Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Göztepe karşısında aldığı 1-0’lık hezimetten ötürü taraftardan özür dileyen Erol Bulut, “Maça geldiğimizde yüzde olarak baktığımızda top bizim ayağımızda oldu lakin değerli olan ürettiğiniz durumları yeterli kıymetlendirmek. Bunu rakip bizden daha uygun yaptı. 90 dakika boyunca kontra atak oynadılar. 2-3 durum yakalayıp birini değerlendirdiler. Bizim yaptığımız kusurdan rakip uygun kıymetlendirdi. Bizim yakaladığımız konumlar çok fazla olmasa da değerlendiremedik. Bu bir mazeret değil. Yerinde çok makus oluşu istediğimiz pas trafiğini yapamadık. O bir mazeret değil maçı kaybetmenin. Yalnızca gereğince konum üretemeyip istediğimiz o golü atamadık” dedi.

“ÖNÜMÜZDE 15 MAÇ, ALINACAK 45 PUAN VAR”

Erol Bulut, toplumsal medya üzerinden yapılan tenkitler ile ilgili olarak “Sosyal medyayı uzun bir müddettir takip etmiyorum. Daha çok kadroya ve oyuna odaklanıyorum. Vakit zaman uygun oynamadığımız maçlar oldu. Bugün görüyorsunuz topa ne kadar sahip olursanız olun maçı kaybediyorsunuz. Geçmişte çok eleştirildik diğerleri da birebir halde oynayarak sonuca gitmeye çalışıyor. Bu oyunun stratejisi. Önümüzde 15 maç var alınacak 45 puan var. Başlangıcını ise Trabzon’da yapmak istiyoruz. Önümüzdeki hafta en güzel biçimde hazırlanıp maça canlı bir biçimde çıkarak 3 puanı alıp İstanbul’a geleceğiz” tabirlerini kullandı.