Fenerbahçe haberi | İrfan Can’dan Galatasaray’a ince mesaj!

Fenerbahçe haberi | İrfan Can’dan Galatasaray’a ince mesaj!

11 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe’nin yeni transferi İrfan Can Kahveci için Galatasaray’ın da teşebbüsleri vardı. Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim, İrfan Can Kahveci Fenerbahçe’ye imza atmadan evvel “İrfan Can Galatasaray’a gelmek istiyor” demişti. Galatasaraylı futbolcular Oğulcan Çağlayan ve Taylan Antalyalı da transfer argümanları gündemdeyken İrfan Can’ın gol sevincini taklit etmişti. Yaşanan olaylar ve yapılan açıklamalardan sonra İrfan Can Kahveci’nin Fenerbahçe imza atması şaşkınlık yaratmıştı.

İrfan Can Kahveci transferi sonrası Galatasaray 2. Lideri Abdurrahim Albayrak, mevzuyla ilgili birinci sefer konuştu.

İrfan Can’ın Galatasaray’a gelmek istediğini söz eden Abdurrahim Albayrak, “İrfan Can Galatasaraylı olduğunu söyledi. Her oyuncuyu alamazsınız. Biz Başakşehir kulübüne çıkabileceğimiz azamî sayısı söyledik. Ben de ne fotoğraflar var lakin paylaşmıyorum, kimseye de vermedim.” açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe’ye imza atan İrfan Can Kahveci toplumsal medyadan yaptığı paylaşımla adeta ileti yolladı. Kalbine Fenerbahçe’yi etiketleyen İrfan Can, sarı-lacivert kalp koymayı da ihmal etmedi. İrfan Can Kahveci’nin akabinde Fenerbahçe de Abdurrahim Albayrak’ın açıklamaları sonrasında toplumsal medyadan İrfan Can Kahveci’nin Mert Hakan Yandaş ile çekilen fotoğrafını paylaştı.

Gizem Ekici / Fanatik.com.tr