Fenerbahçe haberi | Rıdvan Dilmen’den Mesut Özil yorumu: Bu kadarını beklemiyordum

Fenerbahçe haberi | Rıdvan Dilmen’den Mesut Özil yorumu: Bu kadarını beklemiyordum

13 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe haberi… Fenerbahçe, Üstün Lig’in 25. haftasında deplasmanda karşılaştığı Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup etti. Fenerbahçe’nin yıldız transferi Mesut Özil, Sarı-lacivertli formayla birinci kere birinci 11’de alana çıktı.

NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, 80 dakika alanda kalan Mesut Özil’in performansını yorumladı.

Fenerbahçe’nin yeni transfer Mesut Özil’in toplumsal medyadaki takipçi sayısına dikkat çeken Rıdvan Dilmen, “Mesut Özil’in Twitter’da 26 milyon takipçisi var. Merak edip dört büyüklerin toplamına baktık 24 milyon. Hakikaten çok kıymetli bir şey” dedi.

Mesut Özil’in Fenerbahçe ile dönem başını geçirdikten sonra çok daha düzgün olacağını söyleyen Rıdvan Dilmen, “Kontratı 3,5 yıl olacağı için önümüzdeki dönem çok daha yeterli olacağını düşünüyorum. Ona karşın özverisine de hürmet duyuyorum.” dedi.

Mesut Özil’in futbolun emrettiğini oynadığını söyleyen Rıdvan Dilmen, “Ben Mesut Özil’i bu kadar beklemiyordum. Kolay değil 10 ay sonra futbol oynuyorsunuz. Mesut’un etrafına ekip yapılmadı, Mesut bu ekibe geldi” sözlerini kullandı.