Galatasaray haberi… Fatih Terim açıkladı: Kerem Aktürkoğlu…

Galatasaray haberi… Fatih Terim açıkladı: Kerem Aktürkoğlu…

14 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Fatih Terim’den Kerem Aktürkoğlu açıklaması… Muhteşem Lig’in 25. haftasında Galatasaray, konutunda Kasımpaşa ile oynadığı müsabakayı 2-1 kazandı. Galatasaray’ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu, grubunun birinci golünü atan isim oldu. Performansıyla da günden güne dikkatleri üzerine çeken Kerem Aktürkoğlu, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında teknik yönetici Fatih Terim’e de soruldu.

Kerem Aktürkoğlu’na birçok vakit baht verdiğini söyleyen Fatih Terim, “Kasımpaşa maçında birinci kez 11’de baht verdim. Kendisinden daha çok şey beklediğimiz, şu an beklediğimizden fazla randıman veren gencimiz. Erzincan’dan aldık. Çok da memnunuz. Daha da güzel olacak. Teknik ve fizik olarak da kimi şeyleri daha çok öğrenmesi lazım. O katkıları da kendisine yapacağız. Daha da değerli bir oyuncu olacak diye düşünüyorum. Onun ismine sevinçliyim.” dedi.

Genç oyunculara bol bol talih verdiğini tabir eden Fatih Terim, “Bir fotoğraf gördüm. Liverpool ile Leicester oynuyor. Çağlar ile Ozan’ın fotoğrafı. İnsan gurur duyuyor. Kimi talih verdiğimiz oyuncular Premier Lig’de, Fransa’da, İtalya’da, Almanya’da oynuyor. Bu örneklerden hareket ederek evvel Galatasaray’da sonra da öbür yerlerde olacak inşallah. Kerem de bu türlü yeteneğimiz bizim.” dedi.