Galatasaray | Rıdvan Dilmen öve öve bitiremedi: Türkiye’den aya giden birinci kişi olacaktı

Galatasaray | Rıdvan Dilmen öve öve bitiremedi: Türkiye’den aya giden birinci kişi olacaktı

14 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Galatasaray, Muhteşem Lig’in 25. haftasını galibiyetle tamamladı. Sarı-kırmızılılar konutunda konuk ettiği Kasımpaşa’yı 2-1’lik skorla mağlup etti.

Galatasaray’ın golcü futbolcusu Mostafa Mohamed, performansıyla tekrar göz doldurdu. Penaltıdan attığı golle ekibine galibiyeti getiren Mohamed, Galatasaray’la çıktığı her maçta gol atma başarısı gösterdi.

NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın yeni transferi Mostafa Mohamed’i öve öve bitiremedi.

Galatasaray’ın yeni transferi Mostafa Mohamed’in performansını yorumlayan Rıdvan Dilmen, “Mostafa Mohamed uygun bir tahlille alınmış, tebrik etmek lazım. Dönem başında Fenerbahçe’nin Samatta ve Mostafa Mohamed transferi için teşebbüsleri vardı. O vakit ki koşullarda Samatta’yı tercih ettiler. Görüyoruz ki tercihi yanlışsız olmamış.” dedi.

Mostafa Mohamed’i Galatasaray’ın efsane ismi Metin Oktay’a benzeten Rıdvan Dilmen, “İsabetli bir transfer Allah sakatlık vermezse Galatasaray’ı uzun müddet taşır. Gol vuruşlarında yeterli, Galatasaray’ı nefeslendirebilecek bir oyuncu. Golde de hissesi çok büyük az kalsın Türkiye’den Aya giden birinci isim olacaktı.” dedi.