İbrahim Kutluay eski eşi Demet Şener’e konut mi verdi?

İbrahim Kutluay eski eşi Demet Şener’e konut mi verdi?

11 Şubat 2021 0 Yazar: admin

İbrahim Kutluay evvelki gün Bebek’te bir banka çıkışı görüntülendi. İlgisinin Edvina Sponza’nın Demet Şener’e ilişkin meskene geçmek istemesinin akabinde bittiği argüman edilen Kutluay, sorulara cevap vermek istemedi. Bankadan çıkarken telefonunu eline alan eski basketbolcu, “Telefon görüşmem var, öteki vakit konuşuruz” diyerek süratlice oradan ayrıldı.

O kişi hakkında konuşmak istemiyorum

Hürriyet’in haberine nazaran Cenk Küpeli ile evliliği sona eren Demet Şener, evvelki gün kızı İrem’le birlikte Bebek’te görüntülendi. Boşandıktan sonra eski eşine ilişkin milyon dolarlık aracı kullanmaya devam eden Şener bu defa Audi A3 marka kiralık bir araçla objektife takıldı. Şener, “Artık o aracı kullanmıyorum. Şirket aracım var” dedi.

Boşanmanın akabinde hayatında değişiklik olmadığını da tabir eden Şener, eski eşi İbrahim Kutluay’ın kendisine yaşaması için bir mesken verdiği dedikodularını yalanladı: “Böyle bir teklifte bulunmadı.” Şener, İbrahim Kutluay’ın Edvina Sponza’dan ayrılmasının hatırlatılması üzerine ise “Kusura bakmayın ancak ben o kişi hakkında konuşmak istemiyorum” dedi.

Demet Şener, artık şirketinin aracını kullandığını söyledi.