Jerome Boateng’in bir hafta evvel ayrıldığı Kasia Lenhardt meskeninde meyyit bulundu

Jerome Boateng’in bir hafta evvel ayrıldığı Kasia Lenhardt meskeninde meyyit bulundu

11 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Bayern Münih’in deneyimli oyuncusu Jerome Boateng’in geçtiğimiz hafta ayrıldığı kız arkadaşı Kasia Lenhardt, Salı günü Berlin’deki konutunda meyyit olarak bulundu.

Berlin polisinden bir sözcü yaptığı açıklamada, Salı akşamı saat 20.30 sıralarında Charlottenburg bölgesinden bir ihbar geldiğini ve polisin bölgeye operasyon düzenlediğini söyledi. İhbarın belirtildiği konuta giren polis, konutta bir kişinin cansız vücudunu buldu.

CİNAYET KUŞKUSU YOK

Yapılan inceleme sonrası hayatını kaybeden kişinin Kasia Lenhardt olduğu anlaşılırken vefatta cinayet kuşkusunun bulunmadığı belirtildi. Vefat nedeni şimdi belirlenemezken Berlin polisi, bahis ile ilgili soruşturma başlattı.

Ünlü modelin mevtini, kendisi üzere model olan arkadaşı Sara Kulka doğruladı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Kulka, “Huzun içinde uyu. Sen mükemmel birisin. Seni özleyeceğim ve sana hoşça kal demeyi çok isterdim. Umarım artık huzuru bulursun ve umarım gerçek artık ortaya çıkar. Seni asla unutmayacağım. Senin üzere gülebilecek birini tanımıyorum. Ailenin güçlü olmasını diliyorum” tabirlerini kullandı.

BOATENG’LE 2 ŞUBAT’TA AYRILDILAR

Jerome Boateng ile yaklaşık 15 aydır birlikte olan ve 2 Şubat tarihinde ayrılan Kasia Lenhardt, 32 yaşındaki futbolcuyu şantaj yapmakla ve sadakatsizlikle suçlamıştı.

Kasia’nın Berlin’de karıştığı bir kaza sonrası Jerome Boateng, sevgilisiyle ayrıldıklarını açıklamıştı. İkili ortasında ayrılık sonrası birbirlerine karşı ağır ithamlarda bulunurken Kasia, Boateng’in palavraları ve sadakatsizliği nedeniyle münasebetin nitekim bittiğini lisana getirmişti.

Boateng’in kendisine çok defa palavra söylediğini belirten 25 yaşındaki model, “Kesinlikle konuşacağım ancak kendimi toparlamam gerekiyor. Lütfen bana biraz vakit verin. Onun yaptıklarına karşılık vereceğim. Zira hiç bu kadar aldatılmadım, kullanılmadım ve kandırılmadım” sözlerini kullanmıştı.

Yaşanan bu ayrılığın bir hafta sonrasında ünlü modelin meskeninde meyyit bulunması, Almanya’da en değerli gündem unsurlarından biri haline geldi.