Palandöken’de bornozları ve bikinileri ile kayak yaptılar!

Palandöken’de bornozları ve bikinileri ile kayak yaptılar!

28 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Palandöken Kayak Merkezi, dünyanın en uzun pistlerine sahip olması, kent merkezine 5 kilometre, havaalanına ise 17 kilometre uzaklıkta yer alması, ışıklandırma sistemleriyle gece kayak yapabilme imkanı bulunması ve tesislerin son model teknolojiyle donatılmış olması münasebetiyle kayakseverlerin ilgisini çekiyor.

Kayak merkezine gelerek, milyonları bulan takipçileri için birbirinden farklı görüntü ve fotoğraflar çeken toplumsal medya fenomenleri de renkli imajlar ortaya çıkarıyor.

Takipçilerine değişik imgeler çekmeyi amaçlayan yerli ve yabancı toplumsal medya fenomenleri, geldikleri Palandöken’den paylaşımlar da yapıyor.

Rusya’dan gelerek, Palandöken’de konaklayan Lubov Lubacka ile İrina Bespalova, tatilcilerin meraklı bakışları ortasında, ellerinde fincan ve üzerlerinde bornoz ile kayak yaptı.

Lubacka ve Bespalova’nın toplumsal medya fenomeni olduğunu öğrenen tatilciler, fotoğraflarını çekti.

Rus fenomenler ise acemi pistinde poz verdi. Bir müddet sonra Lubov Lubacka’nın, üzerindeki bornozu çıkarıp, bikiniyle kalarak, İrina Bespalova’ya poz verdiği görüldü.

Erzurum’u tanıtan birçok fotoğraf ve görüntüyü da takipçileri ile paylaşan Rus fenomenler, çekim bittikten sonra otele girdi.