Racer serisi ile Zula’da mücadele çok daha heyecanlı!

Racer serisi ile Zula’da mücadele çok daha heyecanlı!

7 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Daha önceki “destansı” ve “efsane” adı verilen özelleştirme serilerinden çok daha farklı bir görünüme sahip olan “Elit” seviyesinin ilk özelleştirme serisi “racer”, özel animasyonlarıyla oyun keyfini arttırıyor. Racer, anahtarlık, ön eklenti susturucu, süngü, alt eklenti lazer, üst eklenti dürbün ve refleks gibi özellikleriyle oyuncuların silahlarına farklı bir görünüm katıyor.

Dünyanın her yerinde Zula Ekibi ve Gladyo’nun mücadelesini konu alan Zula Oyun ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, https://www.zulaoyun.com/ ve Zula Oyun sosyal medya hesaplarını takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabiliyor.

Zula:

InGame Group çatısı altında yer alan Madbyte Games tarafından geliştirilen Zula’nın arkadaş ofisindeki küçük bir odada başlayan hikayesi, bugün dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan bir başarı öyküsüne dönüştü.

Zula’nın global bir oyun haline gelme süreci 2016 yılından bu yana devam ediyor ve Brezilya, Avrupa, İran, Rusya ile Latin Amerika’da yerel yayıncılar aracılığıyla oyuncularıyla buluşuyor. Türkiye’de ve dünyada 30 milyon oyuncusu bulunan Zula ile InGame Group, gelecek 3 yıl içerisinde 100 milyon oyuncuya ulaşarak bölgenin en büyüğü olma hedefiyle çalışıyor.

Tamamı Türk mühendis ve tasarımcılar tarafından tasarlanan Zula’nın karakterlerinin Türk geliştiricilerin elinden çıkması ve haritaların genellikle Türkiye coğrafyasının kültürünü yansıtması, ülke içinden oyuncuların kendilerini oyuna daha yakın hissetmesini, yurt dışından oyuncuların da Türkiye’yi tanımasını sağlıyor. Haritalarda Üsküdar, Trabzon Uzungöl, Safranbolu, Çanakkale gibi tarihi ve turistik yerler bulunurken, 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs’ta kutlamalar, Ramazan boyunca sahur – iftar hatırlatmaları, mahya ve tanıtımlar, bayramda torpiller, zillere basıp kaçan çocuklar gibi içerikler oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Zula’yı rakiplerinden ayıran özelliklerinden biri de oyunun hilesiz olması. Sürekli yenilenen içeriğin yanı sıra oyunda, ortalama her ay büyük bir güncelleme yapılıyor. Dünyada gittikçe daha fazla izleyici tarafından takip edilen espor alanında büyük başarı gösteren Zula, milyonlarca takipçisiyle sosyal medyada da bir fenomene dönüştü. Her gün 5 bin adet videosu dünya çapında oyuncular tarafından YouTube’a yüklenen Zula’nın bu içerikleri de ayda 20 milyonun üzerinde izleniyor. Oyun, www.zulaoyun.com adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.