Rıdvan Dilmen’den bomba argüman: Maçları hakemler belirliyor!

Rıdvan Dilmen’den bomba argüman: Maçları hakemler belirliyor!

14 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Galatasaray, Muhteşem Lig’in 25. haftasında meskeninde Kasımpaşa ile karşı karşıya geldi. Sarı-kırmızılılar rakibini 2-1’lik skorla mağlup etti ve tekrar averaj farkıyla liderlik koltuğuna oturdu. NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, Galatasaray – Kasımpaşa maçı sonrası çok konuşulacak sözler kullandı.

Galatasaray – Kasımpaşa maçında Kasımpaşa’nın lehine penaltının verilmediğini söyleyen Rıdvan Dilmen, “Futbolda ekonomik olarak Avrupa’nın en berbat durumda olan ligiyiz. Avrupa’daki bütün liglerin tamamı kadar transfer yapmışız. Bir buçuk iki aydır maçları büsbütün hakemler belirliyor. Hangi sonuç olursa olsun. Serdar Tatlı benim arkadaşımdır ancak bu türlü düşünüyorum.” dedi.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un birinci dört sıraya yerleşmesinin tesadüf olmadığını söyleyen Rıdvan Dilmen, “Hakem konuşmama kararı aldım artık. Zira Türkiye’de hakemlik kuruluşu diye bir şey yoktur. Serdar Tatlı da benim için hakemlik olmayan bir kuruluşun başındadır. Burada Zekeriya Alp ve Yusuf Namoğlu üzere hocalarımıza da haksızlık yaptığımızı görüyoruz.” dedi.