Denizlispor taraftarından gruplarına moral konvoyu

Denizlispor taraftarından gruplarına moral konvoyu

6 Mart 2021 0 Yazar: admin

Yukatel Denizlisporlu taraftarlar saat 16.00’da Denizli Atatürk Stadı’nda oynanacak Yeni Malatyaspor maçı öncesi, kulüp tesislerinde bir ortaya geldi. Burada meşaleler yakan coşkulu kalabalık, ekiplerine maç öncesi moral vermek için sloganlar attı.

Denizlisporlu futbolcular, marşlar eşliğinde kadro otobüsüne binerken, taraftarlarda konvoy düzenledi. Kulüp tesislerinden başlayan ve yaklaşık 50 araçtan oluşan konvoy, kadro otobüsüyle birlikte Denizli Atatürk Stadı önüne kadar geldi.

Denizlispor taraftar kümelerinden Kara Ordu’nun Lideri Murat Akar, kritik Yeni Malatyaspor maçı öncesi ekiplerine dayanak vermek için konvoy düzenlediklerini söyledi. Gruplarını stada kadar uğurladıklarını tabir eden Akar, Yeni Malatyaspor maçı bizim için çok değerli. Bugün yaklaşık 100 taraftar buradayız. Futbolcularımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Hoş bir atmosfer oluşturduk. Yeni Malatyaspor maçını kazanmak istiyoruz. Kadromuza sonuna kadar dayanak olmaya devam edeceğiz dedi.

Taraftarlardan Mustafa Kadir Can ise gruplarının ligde kalacağına inandığını belirterek Denizlispor’a takviye olmak için buradayız. Onlara bir nebze olsa da moral vermek istedik. Bu ekip yıllar sonra Muhteşem Lig’e çıktı. Bu maçı kazanıp alt sıralardan kurtulmak istiyoruz diye konuştu.