Djokovic, şantaj tehlikesiyle karşı karşıya kaldı

Djokovic, şantaj tehlikesiyle karşı karşıya kaldı

23 Mart 2021 0 Yazar: admin

Sırp model Natalija Scekic, bir iş adamının dünyaca ünlü tenisçi Novak Djokovic’e şantaj yapması için kendisine para teklif ettiğini lisana getirdi. Planın Djokovic’in evliliğini sona erdirmek olduğu bildirildi.

Scekiç Svet & Scandal mecmuasına verdiği demeçte, bir bir İş adamının Djokoviç’i baştan çıkarması ve akabinde onları birlikte sinemaya alması karşılığında kendisine 60 bin avro teklif ettiğini söyledi.

“Aşağılanmış hissettim”

Hoş model yaşananları “Bir adamın benimle temasa geçtiği gerçek. Onu Londra’dan tanıyorum ve onu önemli bir adam olarak görüyorum. İşlerine aşinayım ve uygunlardı. Benden randevu istediğinde, bunun bir iş sıkıntısı olduğunu düşündüm. Lakin konuşma ilerledikçe hayatımla hiçbir ilgisi olmadığını anladım. Bana Novak’ı baştan çıkarmam ve sinemaya almam gerektiğini söylediğinde bunun bâtın bir kamera olduğunu düşündüm. Bana bunun karşılığında 60.000 euro alabileceğimi ve istediğim yere seyahat edebileceğimi söyledi. Latife olduğunu söylemesini bekleyerek güldüm, ancak adam çok ciddiydi. Çok kırılmış ve aşağılanmış hissettim” kelamlarıyla anlattı. Natalija Scekic, şaşkınlığının üstesinden gelemese de, Djokovic’in imajının lekelenmemesi için teklifi geri çevirdiğini kelamlarına ekledi.

7 yıldır evliler

33 yaşındaki Djokovic, eşi Jelena ile 7 yıldır evli ve çiftin 6 ile 3 yaşlarında iki çocuğu var.