Espor kesiminde yeni bir teşebbüs: TETO Games

Espor kesiminde yeni bir teşebbüs: TETO Games

9 Mart 2021 0 Yazar: admin

Eski birer Esporcu olan TETO Games kurucuları, en güzel oyuncu deneyiminini sunmak için yola çıktılar. Bilhassa turnuva esnasında, irtibat ve uyum bahislerinde oluşan meseleleri adresleyip en düşük operasyonel eforla, süratli ve efektif çalışan bir sistem tasarlamaya çalıştılar.

Esporcu tecrübesinin yanı sıra, bu cins rekabetçi espor turnuvalarını takip eden “esporsever” lerin de muhtaçlıkları göz gerisi edilmemiş. TETO Games üzerinden organize edilen tüm turnuvaların formatı, takvimi, basamakları ve kümeleri kolaylıkla takip edilebilmekte, maç sonuçlarına ve sıralamalara anlık olarak ulaşılabilmektedir.

https://www.tetogames.com sitesi üzerinden fiyatsız olarak oyuncu profili ve espor ekipleri oluşturulabilmekte, kayıtları açık turnuvalara başvuralabilmekte, geçmiş turnuvaların sonuçları incelenebilmektedir. Tüm espor ve oyun topluluklarına, organizatör ve markalara, kendi turnuvalarını organize etmek isteyen herkese kapılarını açan TETO Games, istenirse profesyonel yayın ve operasyonel takviye hususlarında da hizmet verebilmektedir.