Fenerbahçe haberi… Erol Bulut’tan şampiyonluk açıklaması!

Fenerbahçe haberi… Erol Bulut’tan şampiyonluk açıklaması!

1 Mart 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe, deplasmanda Trabzonspor’u 1-0 yenmeyi başardı. Müsabaka sonrası Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut, düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Trabzonspor karşısında 3 puan aldıkları için keyifli olduklarını lisana getiren Erol Bulut, “Maç hem biz hem de Trabzonspor için değerliydi. İki kadro kazanmak için elinden geleni yaptı, konumlara girdi. Bizim daha fazla net durumumuz var. Gördüğüm kadarıyla bizim 6, rakibin 2 net konumu vardı. Birinci yarıda aslında 2-0 galibiyetle içeri girmemiz gerekiyordu. Bazen talihi güzel değerlendiremiyorsunuz. Bunu ikinci yarıda Pelkas’ın şutuyla yaptık. Kalemizde 1-2 durum gördük. Uğraşımız çok güzeldi. Bu gayretlerinden ötürü futbolcularımı tebrik ediyorum. 3 puandan ötürü memnunuz.” diye konuştu.

“İNŞALLAH ŞAMPİYON BİZ OLURUZ”

Erol Bulut, “Bu galibiyet size nefes aldırdı mı?” sorusu üzerine “Büyük ekipler şampiyonluğa oynuyorsa yenilgiden sonra moralleri bozuk oluyor. Bizim de olduğu üzere. Fenerbahçe, her maça galibiyet için çıkıyor. Vakit zaman olmuyor, puan kaybediyoruz. Bu dönem sonuna bu formda devam edecek. 14 tane lig maçı var. En çok puan alan şampiyonluğu üstlenecek. İnşallah o da biz oluruz” sözlerini kullandı.