Fenerbahçe | Rıdvan Dilmen’den Mesut Özil ve İrfan Can açıklaması!

Fenerbahçe | Rıdvan Dilmen’den Mesut Özil ve İrfan Can açıklaması!

1 Mart 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe, deplasmanda Trabzonspor’la karşı karşıya geldi Rakibini Pelkas’ın golüyle 1-0 mağlup eden Sarı-lacivertliler, puanını 54’e yükseltti. NTV’de konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, Trabzonspor – Fenerbahçe maçını yorumladı ve Mesut Özil ile İrfan Can hakkında da açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin yıldız transferi Mesut Özil’in fizik kapasitesinin aşikâr olduğunu ve Mesut’un gelecek döneme hazırlanması gerektiğini söyleyen Rıdvan Dilmen, “Fenerbahçe önde oynaması gereken bir ekip. Bunun içinde Mesut’un vakte gereksinimi var.” dedi.

Fenerbahçe’de “İrfan Can ile Mesut Özil oynar mı?” sorusu üzerine yorum yapan Rıdvan Dilmen, “Teknik yöneticiler sistemine nazaran oyuncu, oyuncuya nazaran sistem belirler. Gustavo, İrfan Can, Pelkas, Mesut, Sosa üzere oyuncun olsun bunlar yük olsun. Galatasaray’ın yedeklerine bak, koy 11’e. Fenerbahçe’de şimdi o denli bir durumu yok Gustava İrfan Can geliyor daha. Şunu söylemekte yarar var; kazandığın oyuncu Sosa. Erol Bulut geç de olsa doğruyu buldu.” dedi.