Fenerbahçe ve Mesut Özil açıklaması: Beşiktaş ya da Galatasaray’da oynasa…

Fenerbahçe ve Mesut Özil açıklaması: Beşiktaş ya da Galatasaray’da oynasa…

10 Mart 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe’nin ligde oynadığı Antalyaspor maçında yıldız futbolcu Mesut Özil sakatlanarak oyundan çıkmıştı. Faulü yapan Antalyaspor forması giyen oyuncunun kart görmemesi Fenerbahçe cephesinde reaksiyona neden olmuştu.

Bir sonraki hafta Konyaspor deplasmanına giden Fenerbahçe’de bu kere Pelkas rakibiyle çarpışarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Konyasporlu oyuncunun Pelkas ile girdiği çaba sonrası kart görmemesi Fenerbahçe’de reaksiyona neden oldu.

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki “2 haftadır oyuncular sedyeyle, ambulansla stadyumdan çıkıyor. Bir kart tane verilmedi, beşerde insaf ve utanma olur biraz.” diyerek sert sözlerle hakemleri eleştirdi.

A Spor’da yayınlanan ‘Son Sayfa’ programında konuşan yorumcu Serdar Sarıdağ, Selahattin Baki’nin açıklamalarıyla ilgili konuştu.

Mesut Özil Beşiktaş ya da Galatasaray’ın futbolcusu olsa o kulübün liderlerinin da haklı olarak isyan edeceğini söz eden Serdar Sarıdağ, “Mesut Özil bu halde alandan çıktığında ona bu faulü yapan adam kart görmüyorsa yönetici konuşmakta haklı. Mesut Premier Lig’de bu türlü faul görmemiştir. Bizim ligimiz sert değil, kazma bir lig.” dedi.