Flaş Fenerbahçe açıklaması: Erol Bulut da Emre Belözoğlu da istifa etmemeli!

Flaş Fenerbahçe açıklaması: Erol Bulut da Emre Belözoğlu da istifa etmemeli!

15 Mart 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe haberi…. Spor Toto Muhteşem Lig’in 30. haftasında Fenerbahçe, konutunda Gençlerbirliği ile karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertliler 1-0 öne geçtiği müsabakayı 2-1’lik skorla kaybetti. Alınan yenilgi sonrası Fenerbahçe’de taşlar tekrar yerinden oynadı. Başta teknik yönetici ve futbolcular olmak üzere Emre Belözoğlu ve idare tenkit oklarının amacı oldu.

Fanatik.com.tr Editörü Hakan Ateşler, Fenerbahçe’nin Gençlerbirliği karşısında aldığı yenilgisi yorumladı.

Fenerbahçe’nin alınan yenilgiyle şampiyonluğa havlu attığını tabir eden Hakan Ateşler, “Bu yenilginin şanssızlıktan ötürü olduğunu söyleyemeyiz. Fenerbahçe’de ferdi yanılgılardan kaybedilen maçlar çok fazla. Altay’ın kurtardığı maçlar çok fazla. Artık hakemlerden ötürü maç kaybettiğine inanmıyorum.” dedi.

Fenerbahçe’nin gol konumuna giremediğini tabir eden Hakan Ateşler, “Fenerbahçe taraftarı adeta kanser etti. İstikrarlı takım oluşturması ve saha içinde futbol oynaması lazım. Kendi kalesine gol yedi diye 90 dakika çöpe gidiyor. Tek sorunun Erol Bulut olduğunu düşünmüyorum ve yola onunla devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ne Erol Bulut ne de Emre Belözoğlu istifa etmemeli. Fenerbahçe en azından gelecek dönemi şimdiden düşünmeli” dedi.