Flaş Fenerbahçe açıklaması: Taraftar yanıt bekliyor!

Flaş Fenerbahçe açıklaması: Taraftar yanıt bekliyor!

5 Mart 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe haberi… Spor Toto Üstün Lig’in 28. haftasında Fenerbahçe Kadıköy’de Akdeniz takımı Antalyaspor’u ağırladı. Müsabakanın birinci yarısını 1-0 geride kapatan ve yeniden meskeninde konuma girmekte zorlanan Fenerbahçe, ikinci yarıda bir gol bulsa da kazanmaya yetmedi. Fenerbahçe, 1-1 tamamlanan maçın akabinde puanını 55’e yükseltti.

Fanatik.com.tr Editörü Hakan Ateşler, Fenerbahçe – Antalyaspor maçının akabinde Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut’un takım seçimini eleştirdi.

Fenerbahçe’nin birçok maçta yaptığı kusurları Antalyaspor maçında da tekrarladığına dikkat çeken Hakan Ateşler, “Yine ferdî yanlıştan yenen gol, birinci yarısı çöpe atılan yeniden bir Kadıköy maçı, istikrarsız bir takım… Bu ekibin sağ-sol kanadı kim? Bence bunu Erol Bulut da bilmiyor. Bu kadar sık değiştirilen bir takım istikrarsızlık getiriyor.” dedi.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut’un maçın akabinde yaptığı açıklamaların taraftarın güzeline giden açıklamalar olmadığını düşündüğünü söyleyen Hakan Ateşler, “Fenerbahçe taraftarı birtakım sorulara artık karşılık bekliyor. Fenerbahçe taraftarı artık hakem konuşmak istemiyor. Bu ekip neden bu kadar makus oynuyor? Bu ekibin forveti kim? Kanatları kim? Mesut Özil’in bu ekipte vazifesi ne? Bütün bunlara baktığınızda tam bir karmaşa hakim. Bunun sorumlusu da Erol Bulut be Emre Belözoğlu” dedi.