Futbolcu Aycan Yanaç, Survivor’da merak edilenleri açıkladı: Hiç regl olmuyorduk

Futbolcu Aycan Yanaç, Survivor’da merak edilenleri açıkladı: Hiç regl olmuyorduk

4 Mart 2021 0 Yazar: admin

Survivor’a gitmeden evvel ulusal kadro forması giyen lakin yarışa katıldıktan sonra teknik yönetici Necla Güngör Kıragası ile yıldızı barışmayan ve şu anda ALG Spor Kulübü forması giyen Aycan Yanaç, Survivor yaşantısındaki merak edilenleri çarpıcı sözlerle açıkladı.

Survivor’ın eski yarışmacılarından Aycan Yanaç katıldığı bir Youtube prgramında merak edilen sorulara açık açık cevap vererek televizyona yansımayan kimi durumları anlattı.

“Survivor’da bayanlar regl olduklarında nasıl yarışıyordu?” sorusuna SurvivorAycan şu cevabı verdi:

“Biz regl olamıyorduk. Yemek yiyemiyorduk. Vitamin, güç alamadığımız için regl olamıyorduk. Olmuyordu, bir müddetten sonra zati ayaklarımız su topluyordu. Ayak bileklerimiz şişiyordu. Bilmiyorum fark ettiniz mi biz bayanlar şişmeye başlıyorduk. Sonlara hakikat mükafatları kazandık. O vakit kendimize geliyorduk. Başlarda çok berbattı hiç regl olmuyorduk.”

Aycan Yanaç “İç çamaşırı giyebiliyor muydunuz?” sorusuna ise şun cevabı verdi:

“Tabii ki de üstümüzde kıyafet tek bir tane vardı. Orta sıra değiştiriyorduk. Ceketimiz, uzun eşofmanımız vardı. İki üç tane de iç çamaşırına çantamızda müsaade veriyorlardı.”

Survivor’da bayanlara dair merak edilenlerin sıklıkla gündem oluyor. Bunlardan biri ise bayan yarışmacıların tüylerini nasıl aldığı… Aycan Yanaç “Tüylerinizi nasıl alıyordunuz?” sorusuna “Genellikle bütün bayanlar Survivor’a gitmeden lazer oluyorlar. Kimsenin ağdaya ya da jilete muhtaçlığı olmuyordu. O denli bir sorun yaşamıyorduk” karşılığını verdi.