G.Saray’ın eski yengesi Yolanthe Cabau, Netfilx projesinde başrol oynayacak

G.Saray’ın eski yengesi Yolanthe Cabau, Netfilx projesinde başrol oynayacak

10 Mart 2021 0 Yazar: admin

Bir vakitler Galatasaray’da forma giyen Wesley Sneijder’in eski eşi Yolanthe Cabau, Netflix’te yayınlanacak “Just Say Yes” (Sadece Evet Deyin) isimli romantik güldürü sinemasında başrol oynayacak.

Cabau, Lotte isminde bir karaktere hayat verecek. Sinemada müstakbel kocası tarafından son dakikada iptal edilecek olan düğün günü için her şeyi hazırlamış bir bayanın başından geçenler anlatılacak.

Romantik güldürü tadında olacak sinemanın birinci tanıtım görüntüsü yayınlandı. Ünlü model ve oyuncu, yeni sinemasının tanıtım görüntüsünü ferdî Instagram hesabından paylaşıp altına, “İzlenmeye kıymet bir film” notunu düştü. “Just Say Yes” (Sadece Evet Deyin) sineması 2 Nisan 2021 tarihinden itibaren dijital internet platformu Netfilx’te yayınlanacak.

“Galatasaraylıların “Yenge”siydi

Wesley Sneijder’in 2013-2017 yılları ortasında Galatasaray’da oynadığı sırada sarı kırmızılıların sevgisini kazanan Yolanthe Cabau’ya taraftarlar “yenge” lakabını takmıştı. Taraftarların Cabau’ya toplumsal medyadan gösterdiği sevgisi o devir gündem olmuştu.

2010 yılında evlenen çift, 2019 yılında birlikteliklerine son verme kararı almıştı.