Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz’den, Fenerbahçe’ye otobüs göndermesi!

Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz’den, Fenerbahçe’ye otobüs göndermesi!

25 Mart 2021 0 Yazar: admin

Galatasaray lideri Mustafa Cengiz, GSTV’de taraftarların merak ettikleri ve gündeme dair mevzularla ilgili canlı yayında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin 28 şampiyonluk talebiyle ilgili de konuşan Cengiz, Fenerbahçe idaresine de göndermeler de bulundu.

Galatasaray kulübü lideri Mustafa Cengiz yaptığı açıklamalarda, “Galatasaray o vakitler Ankara’ya otobüsle giderdi. Gerçi otobüsle seyahat eden diğer gruplar da oldu bu çağda. Pek yakın değil lakin otobüsle Akhisar’dan İstanbul’a dönenler oldu.” kelamlarıyla Fenerbahçeli futbolcuların Ali Koç’un verdiği ceza sonucunda otobüsle Akhisar deplasmanından dönüşüne göndermede bulundu.

NE OLMUŞTU?

2018-9 Döneminde Fenerbahçe, Harika Lig’in 15. haftasında Akhisar Belediyespor’a 3-0 kaybedince tarihi bir olay gerçekleşmiş, Sarı-Lacivertli grup düşme potasına gerilemişti! Bunun sonucunda Fenerbahçe kafilesinin İstanbul’a uçakla ulaşması beklenirken, Ali Koç karar değişikliği alarak ekibi otobüsle seyahat ettirmiştir. Ali Koç’un yaptığı bu değişiklik ise “Ceza” olarak değerlendirilmişti.