Galatasaray | Mohamed’e hırsızlık şoku! İşte o anlar

Galatasaray | Mohamed’e hırsızlık şoku! İşte o anlar

23 Mart 2021 0 Yazar: admin

Galatasaray’ın Mısırlı futbolcusu Mostafa Mohamed’in Beşiktaş’ta bir alışveriş merkezinde çantası çalındı.

11 Mart tarihinde alışverişe giden futbolcu bir müddet sonra yanındaki arkadaşı ile banka oturdu. İçerisinde pasaportu ve cüzdanı bulunan çantasını yanına koyan futbolcu, kalktığında çantasını tıpkı yerde bulamayınca hırsızlığa uğradığını anlayarak polis gruplarına haber verdi.

Asayiş Şube Yankesicilik ve Dolandırıcılık Ofis Amirliği grupları, gerçekleştirdikleri çalışma sonucunda şüphelinin Cezayir asıllı Hacer A.(31) olduğunu tespit etti. Yakalanarak gözaltına alınan kuşkulu, emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi.

HIRSIZLIK ANI SANİYE SANİYE KAMERALARA YANSIDI

Mohamed’in çantasının çalınma anı saniye saniye kameralara yansıdı. İmgelerde, kuşkulu birinci olarak AVM’ye giriş yaptı. Sonrasında Mohamed ve arkadaşının bulunduğu banka oturan kuşkulu, ikilinin sırtlarının dönük olmasını fırsat bilerek yanında bulunan alışveriş poşetine futbolcunun çantasını koyarak olay yerinden uzaklaştı. Çabucak akabinde çantayı alışveriş poşetinden çıkarıp kendi sırt çantasına koyması, etrafta bulunan güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi.