Galatasaray’ın eski yengesi Erjona Sulejmani’den özel hayatıyla ilgili flaş kelamlar

Galatasaray’ın eski yengesi Erjona Sulejmani’den özel hayatıyla ilgili flaş kelamlar

23 Mart 2021 0 Yazar: admin

Bir devir Galatasaray forması giyen Blerim Dzemaili’nin eski eşi Erjona Sulejmani, ferdî toplumsal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Özel hayatıyla ilgili soruları da yanıtlayan ünlü model, “Gelecekte daha çok çocuğun olmasını ister misin?” halindeki soruya “Kesinlikle evet” yanıtını verdi. Sulejmani, şayet aşık olursa kendisinden yaşça küçük biriyle birlikte olabileceğini ve yaşı sorun etmediğini lisana getirdi.

En seksi taraftar seçildi

Erjona Sulejmani, Euro 2016’da İsviçre’yi tribünden desteklediği imgelerle dünya basınının dikkatini çekmiş ve GQ İtalya tarafından en seksi taraftar seçilmişti.

Ronaldo ile ilgili kelamları olay olmuştu

Öte yandan Sulejmani, birkaç yıl evvel çok konuşulan bir kitaba imza atmıştı. Kitapta birçok futbolcunun maçtan evvel cinsel bağ yerine, kendi kendilerini tatmin etme yolunu tercih ettiğine yer vermiş, Cristiano Ronaldo’nun en cazip futbolcu olduğunu yazmıştı. Kitabında Ronaldo’yu dünyanın en cazibeli futbolcusu olarak tanımlamış ve “Cristiano Ronaldo’dan teklif gelirse ona karşı koyamam” sözlerini kullanmıştı.

2017 yılında boşandılar

2015-2016 yılları ortasında Galatasaray’ın takımında bulunan İsviçreli futbolcu Blerim Dzemaili, ünlü model ile 2017 yılında boşanmıştı.