Georgina Rodriguez’den Cristiano Ronaldo itirafı!

Georgina Rodriguez’den Cristiano Ronaldo itirafı!

1 Mart 2021 0 Yazar: admin

Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo’nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, 2016’dan beri birlikte olduğu partneri hakkında konuştu.

Sportweek mecmuasına konuşan Rodriguez, “Ronaldo’dan çok şey öğrendim. Beni daima motive etmeyi başarıyor. Birinci başlarda onun yanında idman yapmaya utanıyordum. Zira o Cristiano Ronaldo. Lakin daha sonra büyük sevgisiyle beni motive etti. Aile benim için her şeyden evvel gelir. O yüzden çocuklar ve Ronaldo benim için birinci sıradadır” kelamlarını kullandı.

“HAYAL EDEBİLECEĞİM EN HARİKA EŞ”

2018’den beri Cristiano Ronaldo ile birlikte Torino’da yaşayan Georgina Rodriguez, “Çocukların bahçede oynayabileceği büyük bir konutta yaşıyoruz. Burada hiçbir şeyi özlemiyoruz ve memnunuz. Natürel rahat bir halde dışarı çıkamıyoruz lakin maskeler sayesinde bazen tanınmadan yürüyebiliyoruz. Cristiano kusursuz bir baba ve hayal edebileceğim en eksiksiz eş” dedi.

“CRISTIANO OLAĞANÜSTÜ BİR KARIŞIM!”

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo’nun maçları kaybetmesinden sonra nasıl hissettiği sorusuna ise “Eğer maçlar istediği üzere gitmezse doğal memnun olmuyor. Lakin o da futbolun nasıl bir şey olduğunu biliyor. Bazen kazanırsınız bazen kaybedersiniz. Yenilgiyi kabul edip daha düzgün olmaya çalışıyor. Kendini eleştirebiliyor, sorumluluk hissediyor ve işini çok severek yapıyor. Cristiano mükemmel bir karışım” formunda konuştu.