Her şey canlı yayındaki öpücükle başlamıştı! Casillas 12 yıllık eşinden ayrılıyor

Her şey canlı yayındaki öpücükle başlamıştı! Casillas 12 yıllık eşinden ayrılıyor

11 Mart 2021 0 Yazar: admin

Real Madrid ve İspanya’nın efsanevi kalecisi Iker Casillas ile eşi Sara Carbonero’nun birliktelikleri sona eriyor. İspanyol basınında yer alan habere nazaran 12 yıldır birlikte olan Iker Casillas ve eşi Sara Carbonero ayrılık kararı aldı.

Haberde 2016 yılından beri evli olan çiftin uzun müddettir başka yaşadıkları belirtildi. Casillas ve Carbonero çiftinin 7 ve 4 yaşlarında iki oğlu bulunuyor. Ünlü çift, son periyotta sıhhat meseleleriyle gündemde yer almıştı. Casillas antrenmanda kalp krizi geçirip futboldan emekli olurken Sara da yumurtalık kanseri olmuştu. Güç vakitler geçiren çift 5 yıldır yaşadıkları Porto’dan geçen sene İspanya’ya taşınmıştı.

Casillas yerine kız kardeşine teşekkür etti

Casillas’ın eşine kanser tedavisi sırasında takviye olmadığı tez edilirken, Sara Carbonero’nun verdiği bir röportajda takviyesi için Casillas’a değil de kız kardeşine teşekkür etmesi dikkat çekmişti.

Öpücükle münasebetleri gün yüzüne çıktı

İspanyol magazin mecmuası Lecturas, ayrılacaklarına kesin gözle baktığı çiftin alakası Casillas’ın 2010 Dünya Kupası’nı kazandıktan sonra verdiği röportajda Sara’yı öpmesiyle münasebet gün yüzüne çıkmıştı.