Jack Grealish, Natalia Zoppa’nın sevgilisine yakalandı

Jack Grealish, Natalia Zoppa’nın sevgilisine yakalandı

11 Mart 2021 0 Yazar: admin

Aston Villa’nın yıldız oyuncusu Jack Grealish’in ünlü TV yıldızı Natalia Zoppa’ya attığı özel bildirisi, Zoppa’nın sevgilisi yakaladı.

Daily Star’ın haberine nazaran, Grealish’in ünlü TV programı Love Island’ın eski yıldızlarından Natalia Zoppa’ya toplumsal medyadan özel ileti gönderdiği sav edildi.

Yıldız futbolcunun Zoppa’ya özel bildiriden el sallama emojisi gönderdiği söz edilirken, bu iletisi hoş TV yıldızının erkek arkadaşı Hass Saleh gördü.

Saleh bu durumla ilgili TikTok’tan bir paylaşım yaparken “Bugün daha garip olamazdı. Premier Lig’in en güzel futbolcusu benim sevgilimle yazışmaya çalıştı” kelamlarını kullandı.

Durumu fırsata çeviren Saleh, Zoppa’ya Grealish’le farklı bir toplumsal medya hesabını (OnlyFans) paylaşmasını söyledi.

Saleh’in bahse yansısıyla ilgili The Sun’a konuşan ikili yakın bir kaynak “Hass, Jack’in Natalia’yı alımlı bulmasına şaşırmadı. Zira o sahiden çok hoş ve o da Natalia’yla gurur duyuyor. Hass bu duruma hiç kızmadı. Bilakis bunu yeterli bir fırsat görüp dikkatleri onun toplumsal medya hesaplarına çekerek olabildiğince takipçi kazanmaya çalıştı” dedi.

Natalia’nin Instagram’da 200 binden fazla takipçisi bulunurken hoş yıldızın OnlyFans hesabında da 1800 takipçisi bulunuyor.