LG UltraGear eRacing’in galibi muhakkak oldu

LG UltraGear eRacing’in galibi muhakkak oldu

29 Mart 2021 0 Yazar: admin

27 Mart 2021 Cumartesi günü, LG Türkiye YouTube kanalından Serhan Acar’ın anlatımı ile canlı olarak yayımlanan yarışı, Fırat Albayram önderliğinde yarışan pilot Taha Küçükkut oldu ve ve dünyanın birinci NaNo IPS ekranına sahip oyuncu monitörü LG UltraGear 27GN950’yi kazandı.

Şampiyonların tercihi LG UltraGear monitörlerin dayanağı ile gerçekleşen, motorsporları tutkunlarını bir ortaya toplayan LG UltraGear eRacing finali heyecan dolu dakikalara sahne oldu. Oyun incelemeleri ve yarışları denince en akla gelen isimlerden Enis Kirazoğlu, Fırat Albayram, Mervan Tepelioğlu ve Buğra Akpınar’ın oluşturduğu 4 kadroda yerini alan oyuncular, 27 Mart Cumartesi günü LG’nin Youtube kanalında, Serhan Acar’ın anlatımıyla canlı olarak gerçekleşen finalde kıyasıya yarıştı. Yaklaşık 1 saat süren güçlü yarışın galibi ise, Fırat Albayram önderliğinde yarışan pilot Taha Küçükkut oldu.

Heyecanın yanı sıra, mükemmel bir görsel şölene de mesken sahipliği yapan yarışın kazananı Taha Küçükkut, LG UltraGear 27GN950’nin de sahibi oldu.