Paige Spiranac’tan olay reaksiyon: Samimiyetsiz!

Paige Spiranac’tan olay reaksiyon: Samimiyetsiz!

15 Mart 2021 0 Yazar: admin

Ünlü golf oyuncusu ve Instagram yıldızı Paige Spiranac, Bryson DeChambeau’nun Tiger Woods ile yaptığı konuşmayı anlatmasını çok sert sözlerle eleştirdi.

DeChambeau, eski dünya 1 numarası Westwood’la baş başa gittiği müsabakayı tek bir vuruşla mağlup etmesinin akabinde Arnold Palmer Davetiyesini kazandı. Arnold Palmer, DeChambeau’nun her vakit kazanmayı hayal ettiği bir turnuvaydı. DeChambeau spordaki ilham kaynaklarından biri olan Arnold Palmer turnuvasına katılmanın sevincini yaşarken bir başka ilham kaynağından bahsetti.

DeChambeau kazandığı maçın akabinde Tiger Woods ile ilgili açıklamalarda bulundu ve “Bu sabah Tiger Woods’dan bir bildiri aldım ve burada çok âlâ bir iş çıkardım. Ne olursa olsun savaşmaya devam etmeyi ve Bay Palmer’ın dediği üzere cesurca oynamayı konuştuk” sözlerini kullandı.

Ünlü golfçü ve Instagram yıldızı Paige Spiranac, DeChambeau’nun Tiger Woods ile ilgili kullandığı kelamları Twitter hesabından çok sert sözlerle eleştirdi.

Spiranac, DeChambeau’nun Tiger Woods ile ilgili söylediği kelamları ‘samimiyetsiz’ olarak nitelendirdi ve şu tabirleri kullandı; Ona hürmet duyabilirim ancak onu hala hudut bozucu bulabilirim.

Spiranac, bir DeChambeau hayranına yanıt olarak onu samimiyetsiz bulduğunu tabir etti. Spiranaca’ın bu kelamlarına dayanak veren takipçileri de oldu.

Spiranac’ın bir takipçisi ‘Sponsorların teşekkürü biraz fazlaydı.’ sözlerini kullanarak hoş golfçüye DeChambeau konusunda dayanak çıktı. (Skorer)