PUBG’nin yapımcılarından yeni taşınabilir oyun: PUBG: NEW STATE

PUBG’nin yapımcılarından yeni taşınabilir oyun: PUBG: NEW STATE

16 Mart 2021 0 Yazar: admin

Taşınabilir platforma özel olarak hazırlanan PUBG: NEW STATE, geçtiğimiz haftalarda yayıncısı Krafton tarafından resmen duyurulduktan çabucak sonra Google Play’de ön kayda açılmıştı. PUBG: NEW STATE’e ön kayıt yaptıran oyuncuların ‘kalıcı araç kostümü’ne sahip olacaklarının açıklanmasıyla birlikte ön kayıt yaptıran oyuncu sayısının 1 haftada 5 milyonu aşması, oyuna duyulan ilginin boyutlarını gözler önüne sermiş oldu. Orjinal PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın (PUBG) yaratıcıları tarafından geliştirilen oyuna an itibariyle yalnızca Google Play üzerinden ön kayıt yapılabilse de yakında AppStore üzerinden de ön kayıt alınmaya başlanacak.

Edinilen bilgilere nazaran oyun, mobilde bulunabilecek en gerçekçi battle royale tecrübesini sunacak. 2051 yılında geçecek olan PUBG: NEW STATE’te oyuncular yeni haritayı keşfedebilecek, taşınabilir oyunların hudutlarını aşan grafikleri deneyimleyebilecek, yeni fütüristik silah ve araçlar ile geliştirilmiş savaş alanının tadını çıkarabilecekler.

Oyunfor Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu: ¨PUBG: NEW STATE’i en az oyuncular kadar merakla bekliyor ve oyuna özel pinleri; kredi kartı, banka kartı, havale ve taşınabilir ödeme üzere alternatif ödeme metotları ile oyunculara sunmak için çalışıyoruz.¨ Yıllardır PUBG Mobile’a özel pinlerin yetkili satıcılığını üstlenen ve Türkiye’nin en büyük dijital oyun satış sitelerinden biri olan Oyunfor, PUBG serüvenine PUBG: NEW STATE ile kaldığı yerden devam edecek.