Yeni Warface Soygun dönemi artık PC’de

Yeni Warface Soygun dönemi artık PC’de

27 Mart 2021 0 Yazar: admin

MY.GAMES ve Warface takımı, yeni Warface ‘Soygun’ döneminin PC’de başladığını duyurdu. Soygun döneminde tıpkı ismi taşıyan PvE co-op misyonu, yeni PvP haritası, yesyeni silah serileri, eşsiz ödül paketleri ve teknik geliştirmeler yer alıyor. Yeni dönem, PC’den fiyatsız güncellemeyle indirilebiliyor. Yeni dönem PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına ise çok yakında geliyor.

Dönem fragmanını buradan izleyebilirsiniz: https://youtu.be/HPXE49QyUAA

Yeni dönemin Soygun isimli PvE misyonunda oyuncular Blackwood’un bankasını soymak için kiralık asker rolünü üstlenecekler. İki kişilik kadro vazifesi olan Soygun’da oyuncular banka binasında yeni halat mekanikleri kullanacak, her biri evvelkinden daha sıkıntı üç kasa açacak ve birebir vakitte polis ve özel kuvvetlerle çatışarak dinamik bir aksiyona dalacaklar.

Soygun dönemi özellikleri:

● Yeni Düşmanlar: Blackwood’un para kasasına ulaşmaya çalışan oyuncuların ana düşmanları bu sefer Polis ve Özel Kuvvetler olacak.

● Yeni Silahlar: Havalı silahlardan ateş etmeyi sevenler banka servetini simgeleyen altın kaplamalı “Jackpot” silah serisini beğenecekler. Bu silah serisinde hasarı ve atış suratı daha yüksek M4 Marksman Custom keskin nişancı tüfeği dahil 6 silah modeli mevcuttur.

● Yeni Başarımlar: Soygun özel harekatı stilindeki temalı mükafatlar çeşitli eşsiz işaret, rozet ve şeritler içeriyor.

● Yeni Ekipman. Yeni dönemde 4 farklı miğfer ve yelek çeşidi ile eldiven ve botlardan ibaret soygun temalı “Şekil Değiştiren” teçhizatları geliyor. Kiralık soyguncular için özel geliştirilen “Şekil Değiştiren” ekipmanı polisle çatışmalarda mermilere karşı en düzgün zırh müdafaası sağlayacaktır.

● PvP grup modu için yeni harita: Bomba İmha modunda artık yeni “Soygun” haritası var. “Soygun” özel harekatından esinlenerek tasarlanan yeni harita gökdelendeki iki katlı bir banka pozisyonunda yer alıyor.