Beşiktaş açıklaması: Hala ligin favorisi!

Beşiktaş açıklaması: Hala ligin favorisi!

4 Nisan 2021 0 Yazar: admin

Muhteşem Lig’in 32. haftasında başkan Beşiktaş, deplasmanda Kasımpaşa’ya konuk oldu. Sergen Yalçın’ın öğrencileri müsabakadan 1-0’lık skorla ayrılarak Galatasaray’ın kaybettiği haftada puan farkını açma avantajını kaybetti.

Fanatik.com.tr Yayın Koordinatörü Umut Eken, Beşiktaş’ın Kasımpaşa’ya kaybettiği müsabakayı Fanatik TV’ye yorumladı.

Kasımpaşa – Beşiktaş maçının mukadderatının birinci 45 dakikada çizildiğini tabir eden Umut Eken, “Kasımpaşa, Beşiktaş’ın yetenekli ayaklarının kendi alanlarında oynamasına pek müsaade vermedi. Kasımpaşa’nın birinci 26 dakikada 3 net gol durumu vardı. Josef ve Atiba’yı çok etkisiz bıraktılar.” dedi.

Kasımpaşa’nın maç için çok dinamik olduğunu ve teknik yönetici değişikliğinin yararını gördüklerini söyleyen Umut Eken, “Skoru belirleyen en değerli sebeplerden biri de Beşiktaş ismine Ghezzal üzere skora tesir eden bir ismin olmayışıydı. Beşiktaş’ın ahengi bozulmuş üzereydi kıymetli oyuncuların eksikliğini çok hissettiler.” dedi.

Beşiktaş’ın ligin 33. haftasında oynayacağı Alanyaspor maçı öncesi de kıymetlendirme yapan Umut Eken, “Beşiktaş – Alanyaspor maçı muazzam bir maç olabilir. Çok zevkli bir müsabaka izleyebiliriz. Şampiyonluk yolunda alınmış yaraya gelince… Her kadro her biçimde kaybediyor. Dün Galatasaray kaybetti bugün Beşiktaş… Beşiktaş yalnızca önemli bir avantaj kaybetti hala ligin favorisi” dedi.