Eski Galatasaraylı Felipe Melo’dan çok özel açıklamalar!

Eski Galatasaraylı Felipe Melo’dan çok özel açıklamalar!

6 Nisan 2021 0 Yazar: admin

Brezilya Ligi kadrolarından Palmeiras ekibinin kaptanı olan 37 yaşındaki eski Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo, çok özel açıklamalarda bulundu.

“PITBULL DEĞİLİM”

“Kendimi bir pitbull olarak görmüyorum. Alanda tahminen o denli lakin önemli olmak gerekirse benim işim bu. Bu karakteri ben yaratmadım, Galatasaray taraftarları bana ‘pitbull’ diye bağırıyorlardı. Birçok insan benim pitbull olmamdan bahsediyor lakin 90 metreye yolladığım paslardan, teknik kalitemden bahseden çok insan yok. Mesleğim boyunca tekniğim daima öne çıkmıştır.”

“Bence ben bir Labrador’um zira saçlarım yok ve sevgiye gereksinimim var. Bu yüzden bir aile yapısının içindeyim. Şayet eşim, çocuklarım olmasaydı bu ihtiyacımın farkına varardım ve yolun yarısında kendimi kaybederdim. Farkı yaratan şey bu.”

“KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM!”

“Twitter’da öbür kadrolarla görüştüğümü yazanları görüyorum. Kimseyle görüşmedim, Palmeiras’a odaklanmış durumdayım, burada tarih yazmaya ve kupalar kazanmaya devam etmek istiyorum. Sevdiğim kulüp olan Palmeiras ile konuşmadan evvel kimseyle görüşmem.”

“Palmeiras benimle mukavele yenilemezse bir karar vermek zorunda kalacağım. 2-3 yıl daha oynamak istiyorum. Mesleğim boyunca bu spekülasyonlar oldu.”

“TARİHE GEÇTİM!”

“Mourinho’nun Inter’inin 3 kupayı birden kazanması, sahiden eşi gibisi olmayan bir başarıydı. 2020’de biz de Palmeiras ile Libertadores, Brezilya Kupası ve Lig şampiyonluğunu kazandık. Bu mükemmel kulübün tarihine geçtiğim için çok memnunum.”