Irina Morozyuk: Dizi tekliflerini bekliyorum

Irina Morozyuk: Dizi tekliflerini bekliyorum

4 Nisan 2021 0 Yazar: admin

3 yıldan beri yeşil–mavili forma altında başarılı bir performans sergileyen Ukraynalı deneyimli oyuncu Morozyuk; “Açıkça söylemem gerekirse bu dönem çok kolay geçmiyor. Yeni hocamızla birlikte ligde çıkışa geçtik ve amacımız bu dönem sonunda orta sıraların üstü olarak belirledik. Rize’de olmaktan ötürü çok memnunum. Kulübü çok benimsiyorum, benim kalbim burada, kendimi ülkemde üzere hissediyorum. Ligde yaşanan berbat sonuçlar her grupta olduğu üzere hoca değişikliği ile sonlanıyor. Ben buna alıştım, olağan bir şey, bunlar futbolun tabiatında olan şeyler. Yeni hocamızla birlikte birçok şey değişti. Ben burada eski oyunculardan biriyim.”

“Bizde çok önemli bir özgüven vardı, Bülent hocanın gelmesi ile birinci evvel başımızda ki birtakım şeyler değişti. Hocamız bize özgüven verdi ve maçlar kazandık. Hoca bize özgüven verdi, bizde onları keyifli ettik. Eşim Irina bana çok büyük fedakarlıklar yaptı. Rize’yi ve Türkiye’ye çok seviyor. Benim Rizespor’a geldiğim günden beri bana çok dayanak oldu, benim yine futbola doğduğumu bana verdiği dayanakla hissettim, kendisine teşekkür ediyorum. Oğlumda bugün birinci defa babasının antrenmanını baştan sona tam izledi ve bana “Benim en memnun günüm” dedi.

Egzersiz bitiminde ise oğlumla top oynadık, bu da beni çok keyifli etti. Futbolu bıraktıktan sonra ileri ki yıllarda Rizespor’da misyon almak isterim. Ayrıyeten Rizespor’un Ukrayna’da fahri elçisi olurum. Zira ben orada çok fazla grupla, oyuncuyla içli dışlıyım. Ben bu kulübe bana muhtaçlık duyulması halinde seve seve misyon almak isterim” cümlesini kullandı.

“DİZİ TEKLİFLERİNE AÇIĞIM”

Ukraynalı Morozıuk’un eşi Irina ise ülkenizde tanınmış olmaktan ötürü çok keyifli olduğunu tabir ederek;” Türkiye’yi çok seviyorum, orta da sırada gelip, gidiyorum. Bana toplumsal medya yoluyla çok sayıda iletiler geliyor. Tabi birtakım bildirileri ise görmezden geliyorum. Eşimin olağanda maçlarını izliyorum lakin kendi sıhhatim açısından maçların son kısımlarını izli yemiyorum.

“MAALESEF İZLEMİYORUM”

“Rizespor’un maçlarının son dakikaları çok heyecanlı oluyor. Kendi sıhhatimi düşündüğüm için son dakikalar çok gergin geçiyor ve ben bu durumda eşimin maçlarının son kısmını maalesef izlemiyorum. Bende ülkemde amatör bir ligde bir grubun başkalığını yapıyorum.”

“HERHANGİ BİR TEKLİF GELMEDİ ANCAK…”

“Pandemi nedeniyle çalışmalara orta verdik ancak genel de âlâ gidiyor. Ülkenizden bana her hangi bir dizi teklifi gelmedi lakin gelirse bir teklif ben isterim oynamaya” (Skorer)

“Bizde çok önemli bir özgüven vardı, Bülent hocanın gelmesi ile birinci evvel başımızda ki kimi şeyler değişti. Hocamız bize özgüven verdi ve maçlar kazandık. Hoca bize özgüven verdi, bizde onları memnun ettik. Eşim Irina bana çok büyük fedakarlıklar yaptı. Rize’yi ve Türkiye’ye çok seviyor. Benim Rizespor’a geldiğim günden beri bana çok dayanak oldu, benim tekrar futbola doğduğumu bana verdiği takviyeyle hissettim, kendisine teşekkür ediyorum. Oğlumda bugün birinci sefer babasının antrenmanını baştan sona tam izledi ve bana “Benim en keyifli günüm” dedi.

Antrenman bitiminde ise oğlumla top oynadık, bu da beni çok keyifli etti. Futbolu bıraktıktan sonra ileri ki yıllarda Rizespor’da vazife almak isterim. Ayrıyeten Rizespor’un Ukrayna’da fahri elçisi olurum. Zira ben orada çok fazla ekiple, oyuncuyla içli dışlıyım. Ben bu kulübe bana muhtaçlık duyulması halinde seve seve misyon almak isterim” cümlesini kullandı.

“DİZİ TEKLİFLERİNE AÇIĞIM”

Ukraynalı Morozıuk’un eşi Irina ise ülkenizde tanınmış olmaktan ötürü çok memnun olduğunu tabir ederek;” Türkiye’yi çok seviyorum, orta da sırada gelip, gidiyorum. Bana toplumsal medya yoluyla çok sayıda iletiler geliyor. Tabi birtakım bildirileri ise görmezden geliyorum. Eşimin olağanda maçlarını izliyorum ancak kendi sıhhatim açısından maçların son kısımlarını izli yemiyorum.

“MAALESEF İZLEMİYORUM”

“Rizespor’un maçlarının son dakikaları çok heyecanlı oluyor. Kendi sıhhatimi düşündüğüm için son dakikalar çok gergin geçiyor ve ben bu durumda eşimin maçlarının son kısmını maalesef izlemiyorum. Bende ülkemde amatör bir ligde bir grubun başkalığını yapıyorum.”

“HERHANGİ BİR TEKLİF GELMEDİ LAKİN…”

“Pandemi nedeniyle çalışmalara orta verdik fakat genel de âlâ gidiyor. Ülkenizden bana her hangi bir dizi teklifi gelmedi fakat gelirse bir teklif ben isterim oynamaya” (Skorer)