Logitech G VFŞL Kış Mevsimi Finali’nin de ekipman sponsorluğunu üstleniyor

Logitech G VFŞL Kış Mevsimi Finali’nin de ekipman sponsorluğunu üstleniyor

13 Nisan 2021 0 Yazar: admin

Riot Games ile birinci defa 2020 yılında, TBF etkinliğinde işbirliği yapan Logitech G, espor ekosistemine takviyesini, 2021 Kış Mevsimi müddetince olduğu üzere Kış Mevsimi Finali’nde de ekipman sponsorluğunu üstlenerek devam ettiriyor. Kullanıcı tecrübesini her vakit ön planda tutan Riot Games ve Logitech G güçlerini bir defa daha birleştirerek izleyicilere unutulmaz bir final tecrübesi yaşatmayı hedefliyor.

“En kıymetli etkinliklerimizden olan Kış Mevsimi Finali’nde bu türlü güçlü bir partnerimiz olduğu için memnunuz.”

Riot Games X Logitech G işbirliğiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Riot Games Türkiye & Ortadoğu Operasyon ve Yapımdan Sorumlu Espor Müdürü Burcu Hoş: “Riot Games olarak her vakit espor ekosistemine, topluluğumuza, oyuncularımıza katkı sağlamayı hedefliyor ve iş birlikteliklerimizi bu maksat doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Logitech G’nin alanındaki dayanılmaz muvaffakiyetinin esporu daha güçlü hale getireceğine inanıyor ve izleyicilerimize yeterli bir tecrübe sunmak için birlikte çalışıyoruz. Kış Mevsimi Finali’nde bu türlü güçlü bir partnerimiz olduğu için memnunuz.

Riot Games ile yapılan ekipman sponsorluğu muahedesini pahalandıran Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük “ Türkiye’nin değerli espor etkinliklerinden Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi ekipman sponsorluğunu üstlenmekten memnunluk duyuyoruz. Espor oyuncularının vazgeçilmez markası olmamızda geliştirdiğimiz teknolojilerin yanı sıra tasarım konusundaki tecrübemiz ve esporu her şartta desteklememiz büyük rol oynuyor. Hem eserlerimiz hem de faaliyetlerimizle Türkiye’de e-sporu geliştiren ve yaygınlaştıran markalardan biri olduğumuz için de gurur duyuyoruz. Profesyonel oyuncuların dayanağıyla eserlerimizi geliştirmeyi ve bu sayede tüm oyun tutkunlarına eksiksiz bir tecrübe yaşatmayı sürdüreceğiz. “dedi.