Premier Lig futbolcusu için olay iddia!

Premier Lig futbolcusu için olay iddia!

5 Nisan 2021 0 Yazar: admin

İngiliz basını Premier Lig’i sarsan bir skandalı ortaya çıkardı. 33 yaşındaki Jaqueline Sousa, evli bir Premier Lig oyuncusundan çocuk sahibi olduğunu sevgilisinin kendisini daima oyaladığını hatta düğün gecesinde bile kendisine iletiler attığını tabir etti. The Sun’a verdiği özel röportajda yaşadığı olayları anlatan model Jaqueline Sousa iki yıllık süren ilginin sonunda sevgilisinin evlendiğini balayında bile kendisini aradığını itiraf etti.

Premier Lig futbolcusunun sevgilisi Jaqueline Sousa, çocuğunu doğurduktan sonra oyuncunun kulübüne de şikayette bulundu. Nafaka ödemeleri için babalık davası açan Sousa, kulübe de mektup gönderdi. The Sun’a itiraflarda bulunan model Jagueline Sousa, düğün günü kendisine bildiriler atıldığını, bebeğine sahip çıkılmadığını açıkladı.

Jaqueline Sousa ayrıyeten gözlerden uzak yürütülen bu bağın iki sene sürdüğünü. Oyuncunun mesleği için zımnî tuttuklarını ama aşikâr bir vakit sonra futbolcunun öbür biriyle evlilik kararı aldığını açıkladı. Yıldız oyuncuyu terk etmek isteyen Jaqueline’nin bu hareketi oyuncuyu depresyona soktu.

Argümana nazaran başarılı Premier Lig yıldızının kardeşi de Jaqueline’yi aradı ve ağabeyi için bir baht daha istedi. Düğün gecesi eşinden farklı olduğu anlarda sevgilisine iletiler atan o futbolcu, münasebete devam etmek istediğini kendisini bırakmaması için yalvardı. Jaqueline Sousa şunları söyledi: “Düğün merasimi ve partisi sırasında bile bana her vakit bildiri attı. Evlendiği gece ondan ayrıldım zira bu benim için çok fazlaydı. Tüm gücümü ona harcadım. Zihinsel ve fizikî olarak yorulmuştum.

Bu yaşananlar benim için artık çok fazlaydı. Uçakta balayına giderken bile bana bildiriler attı. Geri döndüğünde bizim için hala kararlı olduğunu söyledi. Bana sonsuz sevgisi olduğuna dair yeminler etti. ‘Bana kendi dairem olacağını söyledi. Bana farklı bir açma teklifinde bulundu, arkadaşımla tatile gitmem için bana para gönderdi. Evli olması benim için kafiydi, bunları kabul etmedim. Her vakit bir çocuğumuz olması için olumlu konuşuyordu. Gebe olduğumu söyleyince çok büyük reaksiyon verdi. Şok olmuştum. Birlikte çocuk sahibi olmamızı isteyen de oydu. Bebeğin hayatında olmayacağını maddi dayanak olacağını söyledi. Daha sonra çocuğu, eşi de öğrendi. Bebek doğduktan sonra çocuğun nasıl olduğunu hiç sormadı. Ben kendimi peri masalında sanarken hayat kabusa döndü. Kendisine uygun olduğunda yanıma geliyordu ancak bebek doğar doğmaz beni terk etti. Artık ona gereksinimim yok bebeğimle birlikte memnunum.” The Sun, Jaqueline’in soyadını tedbir gayesiyle değiştirdi.

Premier Lig futbolcusunun sevgilisi Jaqueline Sousa, çocuğunu doğurduktan sonra oyuncunun kulübüne de şikayette bulundu. Nafaka ödemeleri için babalık davası açan Sousa, kulübe de mektup gönderdi. The Sun’a itiraflarda bulunan model Jagueline Sousa, düğün günü kendisine bildiriler atıldığını, bebeğine sahip çıkılmadığını açıkladı.

Jaqueline Sousa ayrıyeten gözlerden uzak yürütülen bu ilginin iki sene sürdüğünü. Oyuncunun mesleği için zımnî tuttuklarını lakin aşikâr bir vakit sonra futbolcunun diğer biriyle evlilik kararı aldığını açıkladı. Yıldız oyuncuyu terk etmek isteyen Jaqueline’nin bu hareketi oyuncuyu depresyona soktu.

Teze nazaran başarılı Premier Lig yıldızının kardeşi de Jaqueline’yi aradı ve ağabeyi için bir baht daha istedi. Düğün gecesi eşinden başka olduğu anlarda sevgilisine iletiler atan o futbolcu, bağa devam etmek istediğini kendisini bırakmaması için yalvardı. Jaqueline Sousa şunları söyledi: “Düğün merasimi ve partisi sırasında bile bana her vakit bildiri attı. Evlendiği gece ondan ayrıldım zira bu benim için çok fazlaydı. Tüm gücümü ona harcadım. Zihinsel ve fizikî olarak yorulmuştum.

Bu yaşananlar benim için artık çok fazlaydı. Uçakta balayına giderken bile bana bildiriler attı. Geri döndüğünde bizim için hala kararlı olduğunu söyledi. Bana sonsuz sevgisi olduğuna dair yeminler etti. ‘Bana kendi dairem olacağını söyledi. Bana başka bir açma teklifinde bulundu, arkadaşımla tatile gitmem için bana para gönderdi. Evli olması benim için kafiydi, bunları kabul etmedim. Her vakit bir çocuğumuz olması için olumlu konuşuyordu. Gebe olduğumu söyleyince çok büyük reaksiyon verdi. Şok olmuştum. Birlikte çocuk sahibi olmamızı isteyen de oydu. Bebeğin hayatında olmayacağını maddi takviye olacağını söyledi. Daha sonra çocuğu, eşi de öğrendi. Bebek doğduktan sonra çocuğun nasıl olduğunu hiç sormadı. Ben kendimi peri masalında sanarken hayat kabusa döndü. Kendisine uygun olduğunda yanıma geliyordu lakin bebek doğar doğmaz beni terk etti. Artık ona gereksinimim yok bebeğimle birlikte memnunum.” The Sun, Jaqueline’in soyadını tedbir emeliyle değiştirdi.