Demet Özdemir – Oğuzhan Koç aşkı bu türlü görüntülendi! Yılın aşkından birinci kareler

Demet Özdemir – Oğuzhan Koç aşkı bu türlü görüntülendi! Yılın aşkından birinci kareler

28 Şubat 2021 0 Yazar: admin

29’uncu yaş gününü kutlayan Demet Özdemir, evvelki akşam sevgilisi Oğuzhan Koç’la birlikte Tarabya kıyısında birinci defa görüntülendi. İkili, görüntülendiklerini fark edince şaşırdı.

“BİZİ NEREDEN BULDUNUZ?”

Baş başa yürüyüş yapan çift, muhabirimizi görünce, “Bizi nereden buldunuz?” dedi. İkilinin poz verdiği sırada bir sokak köpeğinin de önlerinde poz vermesi etraftakileri gülümsetti.

Hayranlarına teşekkür eden hoş oyuncu, “Bağış olarak bir sürü manalı ikram geldi. Annemin armağanını görünce gözyaşlarımı tutamadım” formunda konuştu.

Birkaç aydır bir arada olan sevgililer, “Her şey yolunda gidiyor, mutluyuz” demekle yetindi. Özdemir ve Koç, ilgileri hakkında devam eden sorulara, “Lütfen bizi utandırmayın” diyerek, meskenlerinin yolunu tuttu.

“GÜZEL BİR SÜRECİN ARİFESİNDEYİZ”

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 2020’nin son günlerinde yeni bir aşka yelken açmıştı. Dört günlük sokağa çıkma yasağının olduğu yılbaşında Çeşme’de tatil yapan ikilinin fotoğraflarının çekilmesiyle aşk ortaya çıkmıştı.

Oğuzhan Koç, ocak ayında “Güzel bir sürecin arifesindeyiz” diyerek, Demet Özdemir ile aşk yaşadığını duyurmuştu. Koç’un aşkını ilan etmesinin akabinde ikili, beraberliklerini toplumsal medyaya taşımıştı.

Özdemir, son olarak sevgilisi ile bu karesini Instagram’da takipçileriyle paylaşmıştı. Hoş oyuncunun kalp emojisiyle birlikte yayınladığı gönderisi bir milyondan fazla beğeni almıştı.

“AYNI KONUTTA YAŞAMIYORUZ”

Başrolünde yer aldığı ‘Doğduğun Konut Kaderindir’ dizisinin setinde gazetecilere açıklama yapan Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç’la birebir meskende yaşadığı haberlerine yanıt vermişti.

Memnun olduklarını söyleyen ünlü oyuncu, “Her şey yolunda lakin birebir meskende yaşamıyoruz, yok o denli bir şey” diyerek, kelam konusu tezleri yalanlamıştı.