Fenerbahçe | Rıdvan Dilmen’den Erol Bulut açıklaması!

Fenerbahçe | Rıdvan Dilmen’den Erol Bulut açıklaması!

28 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Fenerbahçe, deplasmanda konuk olduğu Trabzonspor’u 1-0 yendi. Uzun vakittir ekipteki geleceği sorgulanan Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Erol Bulut, Trabzonspor galibiyetiyle adeta nefes aldı.

NTV’de yayınlanan %100 Futbol programında konuşan Rıdvan Dilmen, Erol Bulut ve Trabzonspor – Fenerbahçe maçı hakkında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin tamam mı, devam mı tartışmaları ortasında Trabzonspor maçına çıktığını söyleyen Rıdvan Dilmen, “Yönetim için bu durum hiç kolay değildir aslında. Erol Bulut’u yolladınız B planınız var mı? Yok. Kaybederse ‘ne yapayım’ diyecek kazanırsa yeniden düşünecek lakin en azından morallenmiş olacak. Burada ben kulübün davranış biçimini beğendim.” dedi.

Fenerbahçe’nin Trabzonspor karşısında alana çıkan takımın kendisinde şaşkınlık yarattığını söyleyen Rıdvan Dilmen, “Sol bek Novak olmasına karşın Szalai vardı. Uzun müddettir oynamadığı için Trabzonspor üzere sıkıntı deplasmanda Ekuban’a oynamamasının artık anlıyoruz. Her şeyi bilecek halimiz yok. Ozan’ın yerine Mert Hakan sürprizi enteresan bir tercih.” dedi.