Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür heyecanı yaşanıyor!

Trabzonspor’da Abdülkadir Ömür heyecanı yaşanıyor!

16 Nisan 2021 0 Yazar: admin

Üstün Lig’de 19’uncu haftada Trabzonspor’un Konyaspor ile oynadığı çabada sakatlanarak, sağ ayak bileğinde kırık oluşan ve 3 ay alanlardan uzak kalan Abdülkadir Ömür, yarın oynanacak Atakaş Hatayspor müsabakasıyla alanlara geri dönmeye hazırlanıyor. Ligde oynanan son 14 maçta sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen 21 yaşındaki Abdülkadir Ömür için, Trabzonspor’un toplumsal medya hesabında “Bir Başkadır” dizisi temalı, ’10’un geri dönüş hikayesi’ isminde bir görüntü paylaşıldı.

“KEMİK SESİNİ DUYDUM”

Sakatlandığı anı da anlatan genç oyuncu, “Kemik sesini duymuştum. Ani bir baş dönmesi oldu. Kıvranarak ayağımı Ömer Ali’nin kalçasının altından çıkarmaya çalışmıştım. Hiç beklemiyordum açıkçası. Bilhassa kontratağa, gol bulabiliriz diye gidiyorduk” diye konuştu.

“HATAYSPOR MAÇINDA TAKIMDA OLMAYI UMUYORUM”

Abdülkadir Ömür, kadroya dönüşüyle ilgili olarak da, “Hatayspor maçında takımda olmayı umuyorum. Her şey çok hoş gitti, çok çalıştım. Artık çalışmanın karşılığını almak istiyorum. Daha erken dönmek için saatlerce çalıştık. Şimdide ekibe adaptasyon sürecim var inşallah en kısa vakitte adapte olur ve forma bulabilirim” sözlerini kullandı.